Podpora distanční výuky - Základní škola Zlín, Mostní

ZÁKLADNÍ ŠKOLA ZLÍN, MOSTNÍ

Adresa školy:
Mostní 2397
760 01 Zlín

Telefony:
+420 734 682 391
+420 605 086 776

E-maily:
skola@zsp-mostni.cz
skolaprinemocnici@seznam.cz
Nacházíte se: Aktuality

Podpora distanční výuky

5. 11. 2020

Společnost T-Mobile a nadační fond Credo z programu NAVZDORY podporují distanční výuku v naší škole.

"Společnost T-Mobile se rozhodla reagovat na prohlubující se pandemii COVID-19 a chystané prodloužení uzavření českých škol dalším krokem. Pro distanční výuku zejména žáků základních škol v ČR nabídne 10.000 SIM karet s rychlým připojením zdarma na 3 měsíce," uvádí ve své tiskové zprávě MŠMT. Této možnosti využila také naše škola a získala maximální počet 20 SIM karet pro své žáky, aby umožnila bezproblémový přístup k distanční výuce co největšímu počtu žáků.

Zároveň naše škola obdržela sponzorský dar – 5 ks tabletů pro své žáky – od nadačního fondu Credo z programu NAVZDORY. Dárcovský program NAVZDORY pomáhá rodinám s postiženými dětmi, matkám samoživitelkám a rodičům s dětmi v nouzi. Donátorem programu je zakladatel Trinity Bank a nadačního fondu Credo Ing. Radomír Lapčík.

„Jsme moc rádi za všechny výše uvedené dary, které zajistí nezbytnou podporu pro naše žáky, kteří by se jinak nemohli účastnit distanční výuky. Chtěla bych moc poděkovat za podporu a pomoc oběma sponzorům,“ dodává Mgr. Věra Kundratová, ředitelka školy.